Skip to main content

Must read Terms of Service & Privacy Policy and be at least 18

Must read Terms of Service & Privacy Policy and be at least 18

Latvian - Cietuma vēstuļu draugi

WriteAPrisoner.com - vietne, kas palīdz reāliem ieslodzītajiem atrast reālus vēstuļu draugus. Vientuļi ieslodzītie vīrieši un sievietes rekordlielā skaitā vēršas pie mums, lai atrastu draudzību ārpus cietuma sienām. Cilvēki, kurus jūs satiksiet šajā vietnē, ir ļoti dažādi - gan vecuma ziņā, gan kur viņi "dzīvo", gan vēl svarīgāk, kāpēc viņi atrodas ieslodzījumā. Viņiem visiem kopīgs ir viens- neizturama vientulība un ļoti lielas ilgas pēc draudzības.

Tūkstošiem aizmirstu vīriešu un sieviešu ieslodzījuma vēstuļu draugi valsts/štatu labošanas iestādēs, apgabala cietumos, labošanas iestādēs un ārzemju cietumos izmisīgi cerot uzsākt saraksti, kas varētu novest pie draudzības, romantiskām attiecībām vai tiesiskas palīdzības. Cietumnieku sludinājumi ir grupēti personīgie sludinājumi ar foto. Atcerieties, ka šajā, īstajā pasaulē tiešsaistes tērzēšana un e-pasts ieslodzītajiem nav pieejami, jo viņiem nav pieejami datori. Jūsu parastā pasta vēstules kļūst par glabājamām piemiņas lietām, kas veicina cilvēktiesības un rehabilitāciju, kad jūs rakstāt ieslodzītajiem vēstuļu draugiem. Šī vietne ļaus jums arī nosūtīt pa e-pastu jūsu pirmo vēstuli kopā ar jūsu atpakaļadresi. Mēs to izdrukāsim un nosūtīsim tieši ieslodzītajiem, ietaupot jums pasta izdevumus.

Ieslodzīties vīrieši un sievietes aiz restēm reti saņem vēstules un pavada 23 stundas diennaktī savā kamerā. Daži gaida nāves soda izpildi. Citi nīkst viennīcā. Šajā vietnē jūs atradīsiet arī politiskos ieslodzītos un kara gūstekņus. Vēstuļu draugs var būt vienīgās saistības, kas viņiem ir. Sabiedrība ieslodzītajiem ir gandrīz nepieejama, sevišķi uz nāvi notiesātajiem ieslodzītajiem, kas ir izolēti pat no pārējiem ieslodzītajiem. Rokas pasniegšana ieslodzītajiem vēstuļu draugiem varbūt ir visnesavtīgākais darbs, ko jūs esat paveicis savā mūžā. Vai jūs, lūdzu, pasniegsiet roku ieslodzītajam un uzrakstīsiet šodien?

Ieiet WriteAPrisoner.com