Skip to main content

Must read Terms of Service & Privacy Policy and be at least 18

Must read Terms of Service & Privacy Policy and be at least 18

Lithuanian - susirašinėjantys kaliniai

WriteAPrisoner.com - svetainė, padedanti tikriems kaliniams surasti tikrus susirašinėjimo draugus. Vieniši vyrai ir moterys kaliniai kreipiasi į mus iš įrašų ir bando susirasti draugus anapus kalėjimo sienų. Čia sutiksite skirtingo amžiaus žmones, kur jie "gyvena", ir kas svarbiau, kodėl jie yra už grotų. Vienas jų bendras bruožas - nepankenčiama vienatvė ir dudelis noras draugauti.

Tūkstančiai užmirštų vyrų ir moterų, kurie susirašinėja federalinėse ir valstijų įkalinimo įstaigose, kaimo kalėjimuose, pataisos įstaigose, užsienio kalėjimuose labai trokšta laiškų, kurie gali atnešti draugystę, romaną ar teisinę pagalbą. Nuosavi kalinių skelbimai turi nuotraukas. Atsiminkite, kad šiame virtualiame pasaulyje, onlain čatai ir el. laiškai nepasiekiami kaliniams, nes jie negali naudotis kompiuteriais. Jūsų draugiški laiškai padės plėsti žmogaus teises ir reabilitaciją, kai jūs rašote savo draugams į kalėjimą. Ši svetainė leis jums palikti savo pirmus laiškus su savo adresais. Mes juos atspausdinsim ir nusiųsime tiesiai kaliniams, sutaupydami jūsų persiuntimo išliadas.

Мужчины и женщины за решеткой редко получают письма и проводят в камере 24 часа в сутки. Некоторые ждут смертного приговора. Другие чахнут в одиноком заточении. Здесь найдете также политзаключенных и военнопленных. Компания для них почти исключена, осбенно для приговоренных к смерти. Ваша переписка с ними - самый неэгоистичный поступок в вашей жизни. Так вы напишите заключенному сегодня?

Įvesk WriteAPrisoner.com brouzeryje​