Skip to main content

Must read Terms of Service & Privacy Policy and be at least 18

Must read Terms of Service & Privacy Policy and be at least 18

Polish - Korespondencyjni Przyjaciele z Więzienia

WriteAPrisoner.com - strona pomagająca prawdziwym więżniom znależć prawdziwych przyjaciół po piórze. Samotni mężczyźni i kobiety zwracają się do nas w rekordowych ilościach, aby znależć przyjaciela poza murami więzienia. Ludzie których spotkach na tej stronie różnią się - wiekiem, miejscem "zamieszkania", a co najważniejsze powodem dla któego znajdują się w więzieniu. Jedna łącząca ich rzecz to samotność nie do zniesienia i paląca potrzeba znalezenia przyjaciela.

Tysiące zapomnianych mężczyzn oraz kobiet przebywających w federalnych/stanowych zakładach karnych, poaństwowych więzieniach, zakładach poprawczych oraz więzieniach zagranicznych, desperacko poszukują korespondencji, ktora poprowadzi ich do znajomości, romansu czy legalnej pomocy. Klasyfikowane ogłoszenia współwięźniów zawierają ogłoszenie imiennie, zawierające zdjęcia. Pamiętaj, w tym wirtualnym świecie, chaty online oraz emaile są niedostępne dla więźniów, ponieważ nie mają dostępu do komputerów. Wasze listy pocztowe są umiłowanymi upominkami, które promują prawa człowieka i są rehabilatacją, kiedy się pisze do więźniów. Ta strona pozwoli Wam również za pomocą emaila wysłać Waszą pierwszą wiadomość wraz z adresem zwrotnym. Wydrukujemy je i wyślemy bezpośrednio do więżniów, oszczędzając Wam opłat za znaczki.

Mężczyźni oraz kobiety siedzący za kratkami, bardzo rzadko dostają listy i spędzają aż 23 godziny w swoich celach. Niektórzy czekają na egzekucję lub wyrok śmierci. Inni pokutują w odosobnieniu. Na tej stronie internetowej znajdują się również więźniowie polityczni oraz wojenni. Przyjaciel korespondencyjny może być jedyną formą związku, jaką posiadają. Przyjaciel dla uwięzionych ludzi rzadko istnieje, szczególnie dla więźniów z wyrokami śmierci, którzy są izolowani od innych współwięźniów. Wyciągnięcie pomocnej dłoni do więziennych przyjaciół korespondencyjnych, może być najmniej samolubnych aktem w waszym życiu. Pomożesz proszę i napiszesz dzisiaj do jednego z więźniów?

Wejdź do WriteAPrisoner.com​