Skip to main content

Must read Terms of Service & Privacy Policy and be at least 18

Must read Terms of Service & Privacy Policy and be at least 18

Slovak - Väzni ako priatelia na dopisovanie

WriteAPrisoner.com - je to stránka, ktorá pomáha skutočným väzňom nájsť si kamarátov. Osamelí muži a ženy sa na nás obracajú v mnohých prípadoch, aby sme im našli kamarátov mimo múr väznice. Ľudia, ktorými sa máte stretnúť na tejto stránke, sú naozaj rôzni: z hľadiska veku, tým, kde "žijú" a hlavne tým, prečo sú vo väzení. Jedna vec, ktorú majú všetci spoločnú je neznesiteľná samota a bolestná túžba po priateľstve.

Tisíce zabudnutých mužov a žien vo väzení, ktorí chcú dopisovať sedia vo federálnych/štátnych väzeniach, v krajských väzniciach a v zahraničných a zámorských väzeniach a zúfalo dúfajú v dopisovanie, ktoré by mohlo viesť k priateľstvu, romanci alebo poskytnutiu právnej pomoci. Nezabudnite nato, že to je virtuálny svet. Riadkové inzeráty chovancov sú osobné inzeráty, ktoré obsahujú aj fotky. Nezabudnite nato, že v tomto virtuálnom svete online chat a email nie sú väzňom k dispozícii, nakoľko nemajú prístup k počítačom. Vaše listy sa stanú drahými pamiatkami pre nich, ktoré podporujú uplatňovanie ľudských práv a rehabilitáciu väzňov, keď ich pošlete väzňom - dopisovateľom. Táto stránka Vám takisto umožní napísať svoj prvý odkaz vo forme emailu spolu s vašou adresou. My ho vytlačíme a pošleme  priamo chovancom a ušetríme vám tak náklady na poštovné.

Muži a ženy za mrežami málokedy dostávajú listy a trávia až 23 hodín denne vo svojich celách. Niektorí čakajú v cele smrti na svoju popravu. Iní sa zas trápia na samotke. Na tejto stránke nájdete politických väzňov, ale ja vojnových väzňov. Dopisovateľ môže pre nich znamenať jediný vzťah, ktorý majú. Mať spoločnosť alebo vzťah je takmer nemožné pre ľudí vo väzení, hlavne pre tých v cele smrti, ktorí sú dokonca izolovaní aj od ostatných väzňov. Podanie pomocnej ruky väzňom dopisovateľom môže byť tým najnesebeckejším činom ktorý kedy urobíte vo vašom živote. Urobíte prosím prvý krok vpred a napíšete väzňovi ešte dnes?

Vstup na stránku WriteAPrisoner.com​