MUST BE 18 OR OLDER - MUST READ TERMS OF SERVICE AND PRIVACY POLICY

Did you know we built a library of self-help documents for inmates and their loved ones over the decades? Check it out: WriteAPrisoner.com Self-help Series.

Ukranian - Ув'язнені Друзі за Листуванням

WriteAPrisoner.com - це сайт, з допомогою якого справжні ув'язненці знаходять справжніх друзів за листуванням. Самотні жінки та чоловіки у рекордної кількості звертаються до нас у пошуках дружби за стінами тюрми. Люди, яких ви зустріните на цьому сайті дуже різні - за внутрішнім віком, та, насаперед, чому вони потрапили до в'язниці. Та єдине, що їх спільнює - це нестерпна самотність і болюче бажання знайти друзів.

Тисячи забутих чоловіків та жінок, друзів за листуванням, у федеральних/штатних каторжних тюрмах, окружних тюрмах, виправних будинках, та іноземних і закордонних тюрмах, які відчайдушно сподіваються на корреспонденцію, яка приведе до дружніх або романтичних стосунків, або юридичної допомоги. Классифіковані оголошення в'язнів - це особисті оголошення із фотокартками. Пам'ятайте, що в цьому віртуальному світі онлайн чати та електронна пошта недоступні ув'язненим, тому що вони не мають доступу до комп'ютера. Ваші листи, які йдуть черепашою ходою, стають дорогими серцю подарунками для тюремних друзів за листуванням. Також, цей сайт дозволить вам відправити ваше преше електронне повідомлення та залишити зворотню адресу. Ми надрукуємо ваші повідомлення та відправимо безпосередньо ув'зненим, зберігаючи кошти на поштову відправку.

Ув'язнені чоловіки та жінки за гратами не часто отримують листи та проводять до 23 годин на добу у тюремній камері. Деякі з них очикують смертної кари. Інші чахнуть в одиночному ув'язненні. На цьому сайті ви також можете зустріти політичних в'язнів та віськовополонених. Дружба за листуванням може бути для них єдиними стосунками. Товариські стосунки для ув'язнених здаються майже неможливими, зокрема для мешканців, приречених до смертної кари, які навіть ізольовані від мешканців. Простягання руки тюремним в'язням, друзям за листуванням, може стати одним з безкорисливим вчинків всього вашого життя. Простягни руку в'язню та напиши листа сьогодні!

Увійти на сайт WriteAPrisoner.com​